full screen background image
úvodní stránka

Jezero Chvojnice

Rs-Klub-1.jpg

Vítejte na Jezeře Chvojnice

Vítejte na Jezeře Chvojnice,

Jezero se nachází na pomezí Jihomoravského kraje a kraje Vysočina v malebném údolí mezi obcemi Újezd u Rosic a Hluboké. V roce 2014 byla proveda rozsáhlá oprava celého jezera.  Hlavní rekonstrukční práce spočívaly v renovaci sdruženého bezpečnostního přelivu, čímž odpadla hrozba destrukce betonových konstrukcí a následného možného trvalého vypuštění nádrže a zároveň se ze dna odtěžilo více než 40 000 m³ nánosů.
Jezero Chvojnice se rozprostírá na ploše 10 hektarů.  Jeho poloha je umístěna do překrásného údolí, které obklopují  lesy a kousek louky. Příroda a dokonalý klid je zde opravdu úžasný a zaručuje 100% odpočinek a zážitek při rybolovu. A ten kdo má rád na rybách skutečný klid, bude jistě nadšený. Jezero má dva přítoky, z čehož ten hlavní je potok Chvojnice, který napájí celé jezero. V jezeře jsou hloubky od 1 metru až po 7,5 metru. I když dno je méně členité, tak zde najdete staré výrazné koryto potoka, protější břehy s pařezy a zatopené tůně.
Připravili jsme pro Vás pouze 15 lovných míst, aby byl zaručen nerušený a úspěšný rybolov pro všechny rybáře. Místa jsou přírodní s minimálními tereními úpravami.
Jezero Chvojnice je zasazeno v překrásném prostředí, kde můžete příjemně strávit i rodinnou dovolenou. Toto malebné jezero leží v nedotčené přírodě a je obklopeno lesy plnými pravých hřibů. Naší prioritou je tedy maximální spokojenost rybářů.

Těšíme se na Vaši návštěvu

RS Klub, s.r.o.

Telefon: +420 605 201 451
E-mail: jezero@chvojnice.cz
www.jezero-chvojnice.cz

Váš účet
Zákazník: Nepřihlášen
Uživatelské jméno
Heslo
Prodejna Brno
Info linka
Cetelem
Ziši Agro
Novinky
Akční nabídka
Výprodej
cena po slevě: 3 122 Kč
cena po slevě: 1 064 Kč
MRK
MK AKVAREST
SUMCI.COM
PRIVLAC.cz
RSS
Běží na E-SHOP PRO-WEB.